Výherci velkého slosování!

Vážení a milí příznivci Fantoma opery. Dne 13.7.2016 představitel hlavní role Fantoma Marián Vojtko vylosoval výherce soutěže. Slosování proběhlo za účasti notáře.
Děkujeme Vám všem, kteří jste se do soutěže zapojili  a blahopřejeme výhercům, které budeme v nejbližších dnech kontaktovat ohledně předání výhry.

Pozvání na Slavnostní představení 15.9.2016 od 19h včetně rautu vyhrávají:

Talaš Libor, Uherský Brod

Samková Kateřina, Plzeň

Vránová Zuzana, Praha 8

Volek Pavel, Vlašim

Chotová Květoslava, Karlštejn

Remarová Lenka, Chotěboř

Kociánová Irena, Praha 9

Volfová Alena, Planá

Pokorná Jana, Hněvotín

Svobodová Martina, Tábor

Paseková Leona, Žďár nad Sázavou

Rouhová Pavlína, Úvaly

Loudová Lenka, Chlumec nad Cidlinou

Fuchs Věra, Vejprnice

Pešoutová Helena, Kadaň

Tlučhořová Iva, Praha 3

Možnarová Olga, Hodonín

Rybiařová Dana, Vratimov

Svobodová Jana

Leštinová Tereza, Kralupy

Vondrušková Hanka

Rogozová Martina, Příbram

Konvalina Jaroslav, Kladno

Tuháčková Iva, Liberec

Halámková Dagmar, Ostrava

Program Fantom opery vyhrávají:

Fricová Olina, Soběslav

Kovalcikova Lucia, Praha 8

Javůrková Nikol, Bašť

Horáková Iva, Frýdek-Místek

Marek Ladislav, Třinec

Dudová Eva, Plzeň

Tokár Gabriel, Praha 9

Bodeček David, Praha 8

Kratochvílová Zuzana, Praha

Šupáková Helena, Ostrava-Vítkovice

Prokopová Miroslava

Vukmirovic Nikola, Hradec Králové

Kuchařová Martina, Praha 6

Kuldanová Miluše, Dražice

Hrušková Kateřina, Těšetice

Vohraník Martin, Hradec Králové

Vohraník Martin, Hradec Králové

Koháková Kateřina, Praha 4

Šabíková Adriana, Přerov

Hrstková Edita, Olomouc

Pobudová Markéta, Praha 10

Hrabák Jan, Jirkov

Horáková Ivana, Praha 17

Křížek Jiří, Hradec Králové

Vítková Marie, Kladno

Borkovcová Martina, Jílové u Prahy

p. Luml

Michalíková Lenka, Vsetín

Kolková Kateřina, Praha 4

Hájková Martina, Zbýšov

Chotašová Alena, Kladno

Machaňová Eva, Liberec 5

Apjarová Petra

Veselý Vlastimil, Tachov

Jeníček Petr

Motyčka Jan, Dolní Újezd

p. Luml

Pouperová Zuzana, České Budějovice

Táborský Petr, Praha 4

Nečas Václav, Milevsko

Králová Kateřina, Beroun

Bednaříková Ludmila, Uh. Hradiště

Šrámek Ondřej, Příbram

Franek Karel, Karviná

Gillová Pavlína, Kuřim

Ondruchová Anna, Praha 4

Smetana Michal, Žďár nad Sázavou

Koch Jan, Ostrava

Pavlásková Martina, Praha 9

Hejzlaová Kateřina, Hradec Králové

Vystavělová Ilona, Ondřejov

Gregorová Veronika, Dambořice

Gösselová Petra, Praha 4

Šťastná Eliška, Česká Lípa

Trendová Jarmila, Pardubice

Tůma Jiří, Roztoky

Brejcha Pavel, Kostelec nad Labem

Posová Jana, Frýdek-Místek

Chmelíková Pavlína, Trutnov

Dufková Lenka, Praha

Grznárová Petra, Praha 4

Šebelová Marie, Brno

Housarová Kristýna, Praha 5

Arnoldová A.

Hlavsová Romana, Přerov

Mušalová Nikola, Praha 7

Vykydalová Žaneta, Kostelec nad Orlicí

Ráboňová Radka, Křoví

Bielková Věra, Plzeň

Rybářová Lucie, Mělník

Tisoň Martin, Praha – Kunratice

Pam Jiří,

Vstupenka s číslem 770972

Suchan Martin, Praha 1

Jílek Jaroslav, Kralupy nad Vltavou

Havlíková Jana, Most

Forejtová Petra, Praha 5

Šimková Kateřina, Praha 9

Doleželová Radka, Praha 4

Křivánek Pavel, Praha 9

Žoha Michal, Sázava

Johanovská Isabela, Praha 4

Kostritzová Hana, Kravaře

Holanová Zdeňka, Kladno

Grebeníčková Lenka, Mníšek

Škochová Eva, Poděbrady

Ryslová Michaela, Praha 5

Vopěnková Václava, Srbsko

Říhová Edita, Svitavy

Haklová Michaela, Pardubice

Mokrá Jitka, Praha 9

Milotová Jaroslava, Přeštice

Šrámek Ondřej, Příbram

Rybiařová Dana, Vratimov

Macháčová Veronika, Mladá Boleslav

Jindrová Věra, Mladá Vožice

Prigrodska Marie, Příbram 7

Kozumplíková Lucie

Jíchová Jana, Rokycany

Mařasová Lucie, Praha 2

Bobková Lucie, Praha 10

Plotěná Tereza, Brno

Košťálová Jana, Praha 9

Bičíková Irena, Litvínov

Kruftová Kateřina, Praha

Škarpichová Jarmila, Vsetín

Havelková Iveta, Libčice nad Vltavou

Krůza Oldřich, Rakvice

Vízková Lenka, Hradec Králové

Janský Michal, Česká

Holásek Daniel, Křepice

Bielková Věra, Plzeň

Janečková Klára, Ústí nad Orlicí

Pešková Lucie, Zámrsk

Fuchsová Yvona, Praha 8

Reindlová Tereza, Kladno

Davidová Tereza, Humpolec

Pololáníková Markéta, Blansko

Lukáčová Zuzana, Pardubice

Kušková Markéta, Břasy

Lukáčová Zuzana, Pardubice

Martínek Aleš, Hradec nad Moravicí

Hadrbolcová Pavlína, Všetaty

Tisoň Martin, Praha – Kunratice

Zelenková Lenka, Praha 4

Husar Michal, Praha 4

Vondrušková Hanka

Vaněk Z.

Lišková Adriana, Mladá Boleslav

Svobodová Jana

Ing. Kňourek Luboš, Rakovník

Bolina Vojtěch, Smidary

Chromý Adam, Praha 2

Javůrková Nikol, Bašť

Mile Petr, Praha 5 – Stodůlky

Mydliarová Katarína, Liptovsky Mikulas

Šrámková Romana, Praha 5

Opluštilová Hana, Praha

Horníčková Jitka, Únětice

Rogozová Martina, Příbram

Hrubá Markéta, Tymákov

Leštinová Tereza, Kralupy

Žáková Marcela, Libčice nad Vltavou

Krupková Věra, Klecany

Srostlíková Renáta, Orlová

Vedrová Blanka, Tasovice

Gavlas T.

Mošnerová Jana, Králův Dvůr

Mošnerová Jana, Králův Dvůr

Vaňková Magda, Vlašim

Čermák Milan, Litvínov

Prokopová Miroslava

Zažímalová Květa, Třešť

Hejzlaová Kateřina, Hradec Králové

Dufková Lenka, Praha

Hájková Martina, Zbýšov

Vaněk Z.,

Hána René, Praha 2

Miková Lucia, Předboj

Mošnerová Jana, Králův Dvůr

Laštůvková Vlasta, Velké Pavlovice

Gröblová Jana, Hora Svaté Kateřiny

Rybiařová Dana, Vratimov

Jelínek Zdeněk, Ostrov u Macochy

Honzová Věra, Pardubice

Sedláková Simona, Prostějov

Beránková Marcela, Chotěšov

Horský Jakub, Turnov

Tempír Jaroslav, Liberec

Gumanová Dagmar, Kladno

Vlčková Marcela, Litomyšl

Březina Václav, Praha 8

Barboříková Irena, Olomouc

Říha Michal, Chrudim

Vaňková Magda, Vlašim

Žáková Marcela, Libčice nad Vltavou

Cmiko Lubo, Bratislava

Polášková Denisa, Bratislava

Frýbortová Kateřina, Brno

Vaníčková Jiřina, Milovice

Vaňasová Markéta, Kadaň

Uzel Martin, Obecnice

Veselá Kateřina, Mratín

Vrzalová B.

Mičkerová Tereza, Bruntál

Folprechtová Jana, Praha 5

Vstupenka s číslem 770973

Kmošková Veronika, Pardubice

Kropáčková Jindra, Praha 9

Szotkowská Lada, Jablunkov

Hanáková Hana

Picková Lenka, Praha 5 – Stodůlky

Rubášová Magdaléna, Beroun 4

Šplíchalová Klára, Oldřiš

Semrád Michal, Jablonec nad Nisou

Česenková Regina, Pardubice

Pajmová Martina, Neratovice

Mrázková Tereza, Radomyšl

Škreko David, Ústí nad Labem

Pelc Václav, Praha 415

 

PHP Code Snippets Powered By : XYZScripts.com